Гостевые книги MBook на облачном хостинге DigitalOcean

Повернутися на сайт

 

"Відлуння віків". Книга відгуків


Додати запис || Пошук || Правила

Всього повідомлень: 34. Показано 10 повідомлень з 5 по 14
Сторінки:     << [1] [2] [3] [4] >>

Marika [Sanok] [02.11.2009 в 12:42]

Не можу додзвонитись до Києва, тому прошу повідомити, чи у Києві в листопаді відбуватимуться всі плановані наукові заходи   (конференція напр. 9 листопада)? Чи панепідемія справді аж так загрозлива?
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [02.11.2009 в 13:00]
  Не знаю, яку саме конференцію Ви маєте на увазі, але загалом тут все працює і епідемія до нас поки, за велиуим рахунком, не дійшла. Про відміну заходів я не чув.
 • Іван [06.11.2009 в 10:32]
  Ви таки були праві. Вже після мого попереднього коментаря "Несторівські студії" у Лаврі відмінили. Точніше, перенесли в Інтернет - http://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews.aspx?NewsID=9483

Коментувати

антон [30.07.2009 в 13:19]

К проблеме закрытия Олеського замка в феврале с.г.
Был там 30 июня - закрыто. Выходной у них, видите ли. За полчаса моего пребывания у запертых ворот 6 автобусов с туристами, в т.ч. 3 с поляками, развернулись и уехали не солоно хлебавши... Так вот, господа бизнесмены-искусствоведы, - чтобы зимой было чем отапливать музей, надо летом, в сезон работать в три смены и без выходных!

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [30.07.2009 в 13:41]
  Справедливо. Можу лиш приєднатися до Ваших слів.

Коментувати

Юрій Пероганич [Київ] [17.07.2009 в 15:53]
http://uk.wikipedia.org/wiki/Користувач:Perohanych
Закликаю розробників сайту до активного розміщення матеріалів про пам'ятки в українській Вікіпедії - найбільш потужному і динамічному джерелі знань про Україну і світ.  
 
Див., наприклад, http://uk.wikipedia.org/wiki/Заповідники_національного_значе ння

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [18.07.2009 в 08:37]
  Ви праві - треба б. Сам же нею користуюся.  
  Я спробую.

Коментувати

muzaza [05.05.2009 в 17:01]

Чернігівське обласне начальство по культурі -- такі собі совєтчики, які люблять справну цифру і марафєт на сто лєт. Мойсієнко не хоче дуже щось міняти в старих методах роботи, а туризм розвиває лише там, де все блищить. Цікаво, коли пан Мойсієнко був в Заньках? це ж недалеко від Крут. Але чи він там був і бачив стан музею? А туди ж їздять туристи і повертаються розчаровані. Багато скарг, що не можуть потрапити до музею П.Тичини в Пісках. Ганнина пустинь теж грішить тим же. Але в звітах -- шик, блєск,красота. В дійсності -- примітив і бідність.Сільські музеї на Чернігівщині в страшному занепаді!!!!!!
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [05.05.2009 в 17:26]
  є. є велика частка правди в Ваших словах. і не лише стосовно Чернігівщини... недовольство  
   
  переважно кажуть - грошей немає. і це також правда. але приїздиш, скажімо, у чернігівський Батурин і прзумієш: гроші ще не все. буває, і грошей до біса, а все однаково виходить і шароварним, і штампованим, і змістовно убогим.
   
  тобто, з грамотним креативом у нас так само халепа...  замешательство  

Коментувати

Владимир [мариуполь] [25.04.2009 в 17:13]

Узнал,что в Петербурге всерьёз обсуждается проект создания института Петра 1го.Его откроют в 2010г.
А можно ли открыть институт Ивана Мазепы и Филиппа Орлика в Киеве(например,при музее гетьманства)  ?Ведь оба гетьмана были и остались"непокорённой территорией",не были ни пленниками,ни холопами царя.Такими политическими противниками царя вправе гордиться.Это было бы украинским ответом Петровскому институту.Своих героев надо изучать и достойно представлять миру.

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [25.04.2009 в 17:43]
  Можливо, й можна. Але збереження матеріальної історико-культурної спадщини це прямо не стосується. Тобто, в нашому контексті це оффтоп  показать язык

Коментувати

Сергій Черняков [Чернігів] [19.03.2009 в 10:43]

На сайті "Відлуння віків" розміщено передрук статті із "Високого Валу" - "Чернігівські туалети цікавіші за музеї".  У цій статті багато перекручень. Крім того, інтерв"ю автор статті брала у Руденка В.Я. по телефону зовсім на іншу тему   (він не був присутній на нараді з питань відкриття туризму). Згодом буде спростування даної статті.  
Просимо також розмістити статтю про згадану нараду із сайту "Чернігів стародавній" - http://naiz1.pp.net.ua/news/2009-03-17-288
 
До речі, нещодавно заповідник "Чернігів стародавній" уклав угоду про співпрацю із товариством охорони пам"яток, читайте - http://naiz1.pp.net.ua/news/2009-03-17-287
 
Сергій Черняков, учений секретар Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній".

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [19.03.2009 в 12:49]
  Відверто кажучи, мені матеріал Ольги БАГИ http://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews.aspx?NewsID=7355 здався набагато цікавішим і реалістичнішим, ніж Ваш. Я не був на тому засіданні, але ідеї чернігівських бюрократів видаються дещо дивними - всі ці "Свята сала" і "молодого вина" - на фоні відсутності елементарної туристичної інфраструктури у Чернігові. Я у вас постійно буваю і маю власну думку про це все.
  І Володимир Якович, думаю, сказав те, що сказав - хоч телефоном, хоч в очі. Я ж то з ним знайомий і будь-які офіційні спростування мене навряд чи дуже переконають :)))
   
  В іншому Ви абсолютно праві, пане Сергію - погляд на проблему з протилежного боку потрібно давати також. Тому з задоволенням передрукував і Ваші матеріали - http://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews.aspx?NewsID=7375 та http://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews.aspx?NewsID=7373.
   
  Інфо про угоду з УТОПІК мали б надати для сайту мої київські колеги, але от... діхнаюся про це з Чернігова. І то добре!  голливудская улыбка  
   
  Надалі все, що Ви хотіли б бачити у нашій стрічці новин, зазначайте в цій книзі відгуків аби шліть ел. поштою. З задоволенням публікуватимемо!  восклицание

Коментувати

Владимир [мариуполь] [18.03.2009 в 14:27]

Ивану-спасибо за отклик.Каразин-что энциклопедист 19века.На землях Украины таких мало и забота о памяти(и упрочении этой памяти)и ваша,и моя,и университета,и державы нашей задача.Смотрел разные источники-не перестаю ВН Каразину удивляться,хотя узнал о нём давно.О нём благодарно упоминал писатель ВА Чивилихин.Но Каразин ценность сам по себе,глыба,а не человек.Ему памятник есть перед ун-том в Харькове,но это мало,традиция чествования нужна.Плохо,что мы бедны,нелюбопытны,часто безруки.А ведь будем наказаны за бездеятельность.Противно жить рядом с равнодушными.
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [18.03.2009 в 15:14]
  Сподіваймося на краще. Все ж ім"я Каразіна більш-менш вшановане на Харківщині - є ще незаслуженіше призабуті постаті нашої історії.
   
  Інша крайність - Шевченко. Хіба ця надзвичайно талановита людина заслуговує такого тотального "лакування" і "культу особи", яким його нині наділяють "вдячні нащадки"?
   
  Тому, питання це не таке й просте...  подмигивание

Коментувати

Владимир [мариуполь] [17.03.2009 в 17:08]

Имею привычку перечитывать ваши статьи в архиве.Очень задела статья Евгения Зарудного(визит к предкам)от 08 07 2008 Не верю(не хочу поверить!),что в ун-те им КАРАЗИНА нет людей,не готовых поехать к месту упокоения отца-основателя их университета.Ведь поездку можно организовать частным образом и небольшим числом учасников.В самом ун-те можно было бы организовать стену памяти ВН Каразина на первое время и без памятника.(К слову-даже в Петербурге та же проблема.Там утрачены могилы Растрелли,Шлютера,паркостроителя А Леблона.Но Растрелли хотя бы бюст поставили недавно.)Людей надо уговаривать,теребить,агитировать неустанно,подключить вузы Николаева и Харькова.Ведь благое и нужное дело.Не оставляйте эту тему. сердце  
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [17.03.2009 в 19:44]
  Заради справедливості,це була не наша стаття, це був передрук з іншого джерела. Одне з завдань нашого сайту - збирати таку інформацію по всіх усюдах і викладати у вигляді стрічки новин.  
   
  Однак загалом, Ви ж бачите, що робиться. Поки вирішуються якісь мегаполітичні і мегаекономічні проблеми, історико-культурна спадщина фактично кинута напризволяще. А за цей час встигло вирости ціле нове покоління. Ні, не погане, просто таке, що вже не бачило системної пам"яткоохоронної діяльності з боку суспільства, держави. І це впливає на загальну атмосферу, загальне сприйняття старовини, як чогось утилітарного, необов"язкового, в кращому разі - розважального.  
   
  Такий контекст. На жаль.  саркастический

Коментувати

Оля [-"-] [10.01.2009 в 20:15]

Для Івана. Мається на увазі та частина розповіді про історичну пам"ятку, де зачіпається протистояння громад КП та МП.Деякі факти, викладені у Вашому матеріалі, потребують спростування, а інші- детальнішого вивчення, або, хоча б,простого вияснення. замешательство
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [10.01.2009 в 20:21]
  І ще детальніше, будь-ласка. Який саме матеріал? Про яку саме пам"ятку?
  Я дійсно поки не розумію, про що мова. Ви бачили, скільки всього у нас на сайті?
 • Іван [10.01.2009 в 20:23]
  Принаймні, про Ошихліби я точно ніколи не писав...  голливудская улыбка
 • Оля [10.01.2009 в 20:45]
  Тут йдеться про матаріал Ірини Пустиннікової про пам"ятку,що знаходиться в селі Ошихліби Кіцманського району. І,взагалі, на мою думку:якщо розповідь стосується історії(наприклад)- зачіпати іншу тематику(в т.ч.політику, релігію і т.д.) не варто, тому що акцент переноситься в інше русло,чим зменшується актуальність висвітлюваної теми. умник  умник  умник  
 • Іван [12.01.2009 в 01:01]
  Я не знаю, про який саме матеріал Пустиннікової йде мова. Для нас вона ніколи не писала - можливо, це був передрук з якогось іншого джерела? Подивіться уважно на пуьлікацію - там мають бути вихідні дані. Саме туди Вам і варто звертатися за спростуванням, бо ми лише передрукували це і все. Подивіться на нашу Головну сторінку - там суцільні передруки. Жанр такий.
   
  Якби це був наш власний матеріал - тоді б я відповідав. Причом, з радістю і готовністю  улыбка
 • Blacky [url] [Кам'янець-Подільський] [12.01.2009 в 20:45]
  Ольго, я не боюся богів, бабайок і інших казкових персонажів.  
  Я автор кількох путівників по Буковині, деякі вже вийшли, деякі от-от з'являться. Я власним коштом об'їздила всю область. Я люблю Буковину - тут гарні люди, правда. Крім Ошихлібів - і це теж правда. Бо бити журналіста камінням - це не дуже ввічливо. улыбка

Коментувати

Оля [Ошихліби] [10.01.2009 в 19:49]

Якщо пишете про церковні справи, то бійтеся Бога і пишіть Правду і тільки Правду! А нерозібравшись у ситуації - не зводьте наклепи. сердитый
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [10.01.2009 в 19:56]
  Дорога Олю! Якщо беретеся нас критикувати, то чітко вказуйте, що саме маєте на увазі. Яка саме ситуація? Які ще церковні справи? Конкретніше, буль-ласка!
  Бо загалом ми пишемо про збереження історичних паим"яток  круто

Коментувати


Сторінки:     << [1] [2] [3] [4] >>

Додати нове повідомлення


Ім'я*:
Email:
URL:
Місто:
ICQ:
Не зберігати в Cookies
Повідомити про відповідь на email
Не показувати email
Особисте повідомлення
      для господаря книги
Повідомлення*: 3000
цитата закрити теги
всі коди