Гостевые книги MBook на облачном хостинге DigitalOcean

Повернутися на сайт

 

"Відлуння віків". Книга відгуків


Додати запис || Пошук || Правила

Всього повідомлень: 34. Показано 10 повідомлень з 25 по 34
Сторінки:     [1] [2] [3] [4] >>

JANIK [Київ] [29.10.2010 в 12:03]

Дуже дякую за цікаву інформацію! Робите велику справу.
Коментувати

bob [Київ] [23.09.2010 в 10:09]

Дуже класна інфа про Пушкінську,20 -Б.Хмельницького,7. Мені стало відомо, що вчора міністр культури Кулиняк особисто(!!!) дзвонив одному з лідерів ініціативної групи мешканців і твердо пообіцяв не погоджувати проект забудови.  Видно скандал розгорівся неабиякий, а міністр і так висить на волоску, бо коаліція має до нього найбільше претензій.
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [23.09.2010 в 15:52]
  Хочеться сподіватися на краще. У громадськості так мало перемог у протистоянні з забудовниками наших історичних міст, що втрачати цей невеличкий успіх було б болісно.

Коментувати

Пирогів [19.09.2010 в 12:08]

Що відбувається у Пирогові? Які перспективи музею?
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [23.09.2010 в 15:50]
  Кількість критичних матеріалів стосовно музею в Пирогові останнім часом зашкалює - http://www.pamjatky.org.ua//DetailedNews.aspx?NewsID=1155...   .
   
  На жаль, критика здебільшого переконлива, судячи з усього, музей дійсно в біді і занепадає швидкими темпами, а колектив, що мав би обслуговувати експозицію, загруз у чварах і взаємних звинуваченнях.
   
  З іншого боку, зі статті в статтю кочують панегірики доброчинному фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», який останніми роками є найбільшим меценатом національного скансену і декларує готовність вкладати великі кошти у Пирогів і надалі.  
   
  Все б нічого, справа благородна, однак насторожує інформація про плани глобальної реконструкції музею за державний кошт з фактичною зміною концепції експозиції - http://www.pamjatky.org.ua//DetailedNews.aspx?NewsID=1147...   . До оригінальних пам'яток ныби зьираються долучати "відроджені" об'єкти, тобто штучно створені "за архівними документами" муляжі.
   
  Виникають підозри - чи не пов'язане це все між собою? І чи не матимемо замість унікального просвітницького музею народної архітектури та побуту такий собі ефектний комерційний етно-Діснейленд?
   
  Стверджувати щось поки зарано, однак побоювання певні є...  замешательство  

Коментувати

Киев [14.09.2010 в 19:33]

Ваши догадки про строительство Десятинной церкви похожи на правду. Ющенко там раскопки начинал тоже для восстановления храмаhttp://www.pamjatky.org.ua/DetailedNews.aspx?NewsID=115 10
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [14.09.2010 в 19:37]
  Я саме сьогодні говорив про це з Глібом Івакіним, заступником директора Інституту археології і керівником розкопок Десятинки. Він прямо каже, що археологи у най-найамбітніших мріях більш, ніж на мільйон не розраховували.
  Куди піде решта з 13,4 мільйона гривень, він також не може сказати.
   
  Звідси й підозри, чи не заховане в тій "музеєфікації" нове будівництво. Якщо ні, я буду лише радіти...

Коментувати

Крысак [13.09.2010 в 17:41]

Как известно, в Вышгородском районе прошел первый слет-соревнование по спортивному металлопоиску.
http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=vie...
Журнал Музеи Украины и киевские телеканалы освещали событие. И вот пошли первые отклики.
 
"Не душитесь жабой,дорогой товарищь. Это не Ваша спадщина".  
 
"Карний кодекс України. Стаття 298. Знищення, руйнування або пошкодження пам'яток -
об'єктів культурної спадщини та самовільне проведення пошукових робіт на археологічній пам'ятці.
1. Умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження пам'яток – об'єктів культурної спадщини – караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років...
3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з метою пошуку рухомих предметів, що походять із об'єктів археологічної спадщини, – караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
 
Тюрма за вами плаче, громадяни спортивні пошуковці!"
 
Burkun | 13.09.2010 18:04  
"я написав керівництву 5 каналу, чому вони займаються підбурюванням до кримінального злочину та ще й з неповнолітніми дітьми в якості героїв сюжету. до прокуратури поки неписав, але подумую".
 
http://www.narodnapravda.com.ua/life/4c8d279c1323b/
(Это модератор сайта Видлуння викив - Укр товар охраны памятников)
 
Дорогому товарищу от Видлуння Веков отвечаю:
 
Никакого повреждения культурного наследия не произошло. Соревнования проходили на территории заброшенной военной базы. Никаких поселений на том месте до того неизвестно. Монеты,которые были найдены, были зарыты специально для посков из запасов коллекционного материала спонсоров. Большинство их относятся к времени правления Брежнева и никак не могут считаться культурным наследием. Кроме того были закопаны для поиска меченные кусочки аллюминия. Что к спадщине тоже отнести можно лишь при больной фантазии. В конце-концов при такой логике с спадщине ведь можно отнести и пивные пробки ,пролежавшие в земле лет десять.
 
Так что,дорогой товарищь археолог, уймитесь. Это не по Вашей части.

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [13.09.2010 в 18:53]
  Дякую за отвєт. А тепер відповім я.  
   
  Закон "Про охорону археологічної спадщини" визначає, що об’єкт археологічної спадщини  це – будь-який об'єкт, створений людиною, що доніс до нашого часу цінності з археологічного, антропологічного та етнографічного поглядів і повністю або частково зберіг свою автентичність. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ОФОРМЛЕНИЙ ЦЕЙ ОБ'ЄКТ ОФІЦІЙНО ЯК ПАМ'ЯТКА ЧИ НІ.
   
  Відповідно, ніхто крім спеціалістів не може точно сказати, є на території тієї бази археологічний шар чи немає. Якщо така архелогічна експертиза не проводилась, значить ваші дії вже злочинні.
   
  Пішли далі. Стаття 10 того ж Закону:
   
  "Проведення археологічних розвідок, розкопок, інших земляних робіт на території пам’ятки, охоронюваній археологічній території, у зонах охорони, в історичних ареалах населених місць, а також дослідження решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ДОЗВОЛОМ, виданим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини".
   
  Є у Вас такий дозвіл з гербовою печаткою? Немає? Тоді welcome у прокуратуру.
   
  І на десерт - спеціально для Вас:    "Використання будь-якою особою металодетекторів та інших приладів для пошуку об’єктів археологічної спадщини або рухомих предметів, пов’язаних з культурним шаром, без наявності відкритого листа і дозволу на проведення археологічних досліджень Є НЕЗАКОННИМ".
   
  Нагадаю:  
  Карний кодекс України. Стаття 298. "Знищення, руйнування або пошкодження пам'яток - об'єктів культурної спадщини та самовільне проведення пошукових робіт на археологічній пам'ятці".  
   
  1. Умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження пам'яток – об'єктів культурної спадщини – караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років...  
   
  3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з метою пошуку рухомих предметів, що походять із об'єктів археологічної спадщини, – караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років".
   
  "НЕЗНАННЯ ЗАКОНІВ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ"   (Конституція України, Стаття 68)
   
  А Ви ще й вплутуєте в цю підсудну справу дітей. На це вже ніякого Карного кодексу не вистачить...
 • Крысак [14.09.2010 в 04:25]
  в Италии законно рыть все,что до начала 1-й Мировой.Украина,как страна дикая,и законы имеет дикие. По Вашим цитатам и пивная пробка - памятка культуры,увы.Не на тех гоните. В Запорожье экскаваторами курганы роют под крышей депутатов. И ничего. А тут ведь легче придраться.
 • Крысак [14.09.2010 в 06:16]
  Не каждый,у кого есть МД,полезет на курганы.Не каждый,у кого есть дробовик,собирается совершить убийство. Даже не кадый мужик с наличиием   ...эээ... прибора.. совершит изнасилование.
  Есть списки памятников археологии.Коп на них незаконен и аморален.А всех скопом за катькин пятак....не логично
 • Іван [14.09.2010 в 08:03]
  Вираз "коп" видає Вас з головою. Тепер зрозуміло, хто Ви такий. Форум "Кладоискатель" доволі промовисте місце в інтернеті.  
   
  Ми не в Італії. У нас Ви займаєтеся протизаконною діяльністю і якщо Вас досі не зловили, це не означає, що Ваша діяльність стала законною. Це злочин. Докази я навів.  Якщо що - не дивуйтесь. Ви ж, як я розумію, не депутат?  голливудская улыбка  
   
  Решта - демагогія.
 • Крысак [14.09.2010 в 08:24]
  Я вообще занимаюсь другим. Так что, не надо мне шить дело.А вот то,что тут пытаются пришить другим меня возмущает. Так скоро и налог на воздух введут.
  Я знаю пример в одной из областей,где уже 70% старого городища ушли под карьер щебенки. Артефакты вкатали в бетон.Хороошие ,судя по тому,что не вкатали. И это законно. А оставшиеся 30% копают. Спасают от попадания исторических вещей в бетон. И это незаконно. Страна маразма. Люди спасают историческое наследие и их пытаются назвать преступниками. А уничтожающие весь культурный слой с находками по Киевской Руси - добрые,белые и пушистые. Застройщики. Огромное бабло крутися. Вот  на таких Вы не наедете с попроками. Голову отобьют за бабки.Не решитесь на них буром переть.
 • Крысак [14.09.2010 в 08:29]
  Вираз "коп" видає Вас з головою. Тепер зрозуміло, хто Ви такий
   
  Примитивная логика.Я общаюсь с разными людьми и фотографирую, раз уж Вы столь догадливы. Для музеев фотографирую,например. Мои фото есть в Британской Энциклопедии,например. С людьми в их областях знаний стараюсь общаться на их языке.За слово коп тоже есть статья? Кстати. Мои фото не только в Энциклопедии представляют Украину. В мире представляют. В положительном аспекте.Так что пользы от меня побольше,чем от скулящих патриотов.
 • Крысак [14.09.2010 в 08:37]
  не означає, що Ваша діяльність стала законною. Це злочин. Докази я навів.  
   
  Да ни хрена Вы не доказали. Только слюной брызжите. Фотографировать - пока еще не преступление.Вот такие безапелляционно всезнающие и превращают страну в болото дерьмовое.Что мову всем навязывали такие всезнайки,пока обратный эффект не поимели, то в Европу всех тянули. пока Европа на йух не послала.
 • Іван [14.09.2010 в 08:40]
  Ви займаєтеся протизаконною діяльністю. Норми покарання, встановлені за це державою, я навів. Можливо, насправді це лише слова з Вашого боку і Ви цим не займаєтеся, я перевірити цього не можу. Але принципова позиція є принципова позиція, вона не повинна мінятися лише тому, що хтось чогось не знає чи світ навколо не ідеальний.
  Це моє власне бачення, виходячи з українського законодавства.
   
  А вироки, звісно, виносить суд, я їх не виношу. І впроваджують їх у життя органи виконавчої влади. Це їхня справа.
   
  Тому беру на себе рівно стільки, скільки можу  улыбка  
   
  P.S. Думаю, ми закінчили обговорення Вашого коментаря. Далі будуть особистісні розбірки, від яких користі мало.
  P.P.S. Вибачте, флуд я видаляю. Лишаю Ваші коментарі, де висловлена принципова позиція. Решта просто не має сенсу для інших читачів.
 • Крысак [14.09.2010 в 18:26]
  Разозлился? Очень хорошо. Больше маляв настрочишь.Больше ошибок наделаешь.Когда вылетать на улицу станете, твоей начальнице подскажут, что твоими стараниями тоже вылетаете под дождик осенний. Пиши малявы.
 • Князь Польский [USA] [18.09.2010 в 23:11]
  Да все проще жаба задавила Почему то все молчать когда ""городищя и другие памятки* Уходят под застройку виллы Пана депутата И где вы были ни пшика ни писка все спрятались Да и ваше Знание уголовного кодекса вызывает смех
  Археологическая памятка есть токовой если там установлен знак а том что это место является памятником культуры в случаи если знаков предупреждений нету то вес ваш тренд это пшик
  И раз уж вы затронули тему старины и любви к культуре то 70 Процентов памятников на Украине в жопе покосившиеся без реставрации с советских времен єто касается и разметки арх месть таблички дотировані 80-гадами что печально Очень удобная позиция раз а 10 лет закричать про культурное наследие
 • Іван [19.09.2010 в 12:00]
  Пам"яткоохоронне законодавство я знаю. І цитую. А Ви ні. Можете тільки фантазувати невідомо про що.
  Але нагадую: "НЕЗНАННЯ ЗАКОНІВ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ"   (Конституція України, Стаття 68)
   
  От і вся дискусія.  
   голливудская улыбка  
   
  ПС. Вчіть граматику, Кузьма. Вчіть граматику...

Коментувати

Киянин [20.08.2010 в 18:12]

А чому пані Скорик не захищає Утопік від виселення???
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [20.08.2010 в 18:42]
  Загалом, це питання до Лариси Павлівни. Вона, як відомо, є і лишається заступником голови Товариства   (на громадських засадах).
   
  Проте давно не секрет, що позиція Головної ради УТОПІК і позиція пані Скорик з більшості питань не те, що не співпадають, а рішуче протистоять одна одній. Останній приклад з новим дизайном канівського музею Шевченка, проти чого рішуче виступає Товариство і за який не менш рішуче - Лариса Павлівна. Фактично взаєморозуміння тут давно немає, але у нас громадська організація, а не державна і не можна позбавитись обраної на минулому з"їзді керівної особи до наступного з"їзду.
   
  Моя особиста думка: будь-який практикуючий архітектор чи будівельник не може бути повноцінним пам"яткоохоронцем. Неминучий конфлікт інтересів, який веде або до психологічного розладу, або   (що частіше) до повного переважання внутрішнього будівельника  над внутрішнім зберігачем, творця над консерватором.
   
  Лариса Павлівна - діючий архітектор, керівник архітектурної майстерні. Це її фах, її СУТЬ. Ну яка ще там охорона пам"яток?
   
  Можливо, я помиляюся.
 • Киянин [21.08.2010 в 09:33]
  То можливо потрібно провести позачеговий з'їзд, щоб очиститись від псевдоохоронців пам'яток
 • Іван [23.08.2010 в 21:44]
  Я - всього лиш рядовий член величезної і аморфної Головної ради УТОПІК, до керівництва Товариства не входжу. Особисто я Вашу пропозицію поділяю.
   
  Товариство взагалі зараз у кризі, як на мою думку. Але поки менеджерів нового покоління серед громадських пам"яткоохоронців майже не помітно. Молодь "до влади" особливо не рветься. Адже тут не заробітки, а добровільний зайвий клопіт, більш нічого.  
   
  Власне, хіба у всій державі інакше?  замешательство

Коментувати

Володимир [Збараж] [25.06.2010 в 06:49]

Цікаво, чому це серед партнерів немає Національного заповідника "Замки Тернопілля"?
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [25.06.2010 в 07:33]
  "Наші партнери" - це розділ, де стоять банери на сайти наших партнерів. Здебільшого це партнерство обміном банерів і обмежується  голливудская улыбка  
   
  У "Замків Тернопілля" я банера не знайшов, та й сайт трохи гм... недороблений. Хоча в нашому каталозі інтернет-ресурсів він є.  
   
  Недавно спілкувався з вченим секретарем  заповідника і вона казала, що скоро сайт вдосконалять - хтось зі Львова. Тоді й запартнеримось!  подмигивание

Коментувати

София [22.06.2010 в 05:52]

Какой смысл в продолжении дискуссии вокруг версии Никитенко о ранней дате основания Софии Киевской? Уже есть Указ Януковича и процесс не остановишь  замешательство
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [22.06.2010 в 18:10]
  Є указ, але є й наукова сумлінність. Укази минущі, наука вічна  улыбка

Коментувати

Гарбузенко Галина [Збараж] [17.05.2010 в 15:31]

Є побажання що до автора сайту "Замки Тернопілля".

Коментарі до повідомлення:
 • Іван [17.05.2010 в 15:45]
  Шановна п. Галино! На жаль, я не знаю особисто цю людину і передати йому Ваші побажання не зможу. Там на сайті є контактна інформація Тернопільського Товариства Творчої Молоді “Відродження”   (куди входить зазначений автор): 282001, м. Тернопіль, б-р Т. Шевченка,1   (1-й під’їзд, 2-й поверх). Контактний телефон 226398. Думаю, Вам простіше зв"язатися з ними напряму - здається, Збараж саме у Тернопільській області знаходиться подмигивание  
   
  Натомість, з задоволенням почитав би Ваші побажання авторам сайту "Відлуння віків"  улыбка  

Коментувати

ніна [30.03.2010 в 15:49]

а хто такий Назар Вітренко?
Коментарі до повідомлення:
 • Іван [30.03.2010 в 16:14]
  Поняття не маю. Де Ви його знайшли?  улыбка
 • ніна [email] [31.03.2010 в 07:01]
  от і мені цікаво, хто такий, оскільки стверджує, що працює саме в Вашій організації.
 • Іван [04.04.2010 в 10:44]
  Так організація ж чимала. Може, де й працює... подмигивание
 • ніна [email] [06.04.2010 в 07:12]
  все зрозуміло. дякую. подмигивание
 • Користувач сайту [03.05.2010 в 04:39]
  Назар Вітренко - це мабуть позашлюбний син лідерки пришелепкуватих   (пардон - прогресивних) соціалістів. В усякому разі їх поведінка схожа - лапшати побільше... голливудская улыбка
 • Іван [06.05.2010 в 17:59]
  ну, навіщо так одразу? хіба всі Вітренки однакові? замешательство

Коментувати


Сторінки:     [1] [2] [3] [4] >>

Додати нове повідомлення


Ім'я*:
Email:
URL:
Місто:
ICQ:
Не зберігати в Cookies
Повідомити про відповідь на email
Не показувати email
Особисте повідомлення
      для господаря книги
Повідомлення*: 3000
цитата закрити теги
всі коди